הצהרת נגישות

מבוא

חברתנו מצטרפת למאמץ הכולל להנגשת אתרים לגולשים בעלי צרכים מיוחדים.
החברה עושה ותעשה את מירב המאמצים להנגיש את האתר לכלל האוכלוסיה.
הנגשת האתר בוצעה באמצעות תוסף עזר להנגשת אתרים והוא מסייע לעמוד בקרטריונים ובתקן הישראלי ברמת נגישות AA.

אתר זה נבדק בדפדפנים הבאים:

  • Google Chrome
  • Safari
  • Mozilla Firefox
  • Explorer 10+
  • Edge
  • Opera

אופן שימוש בפונקצית ההנגשה

ניתן להקליק על אייקון הנגישות בצד האתר ולפתוח את תפריט הנגישות שיציג את כלל אפשרויות ההנגשה השונות.
לחלופין ניתן ללחוץ במקלדת על הכפתורים SHIFT+1 ע”מ לפתוח את תפריט קיצורי הדרך ולנווט באמצעות מקש ה- TAB במקלדת, למעבר בין האפשרויות השונות, על מנת לבצע בחירה לחצו על המקש ENTER.

בעיות נגישות? אנא כתבו לנו

כידוע, אתר אינטרנט הוא דינאמי ונעשים בו שינויים באופן יומיומי, אנו עושים את מירב המאמצים לשמור על ההנגשה גם בזמן תחזוקת האתר. על אף מאמצנו במידה ונתקלתם בכל בעיה בהנגשה באתר, אנא פנו אלינו והסבו את תשומת ליבנו למקור הבעיה ע”מ שנפעל במהירות לתיקונה, בפניות על תקלה אנא צרפו למייל פרטים מלאים של התקלה – תיאור התקלה, מאיזה מכשיר, מאיזה דפדפן, קישור לעמוד שבו קרתה התקלה ופרטים שלכם ליצירת קשר להמשך טיפול.

ייתכן והאתר מציג תוכן או מפנה לצד שלישי ואין אנו יכולים להיות אחראים לכך, אך נודה לכם על דיווח גם במקרים אלו על מנת שנוכל לדווח לאותו ספק.

בכל פנייה, בקשה או שאלה אנו פנו אלינו לכתובת המייל:
edrcenter@edrf.org.il

 

פרטי רכז הנגישות

אנו משקיעים מאמץ רב בשיפור הנגישות כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר. לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

רכזת הנגישות בחברה לפיתוח קיסריה, החברה לנכסי קיסריה וקרן אדמונד דה רוטשילד – מיקה גולדשטיין, מנהלת אגף שומה, נגישות ותשתיות.

דרכי יצירת קשר עם רכזת הנגישות: 04-6174895, mikag@Caesarea.com

 

מרכז אדמונד דה רוטשילד
שד' רוטשילד 104, תל אביב

מרכז אדמונד דה רוטשילד נוקט את מירב המאמצים ומשקיע משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. 

על מנת להקל ולאפשר לאדם בעל מוגבלות את הכניסה לגלריה, יש לתאם הגעה מראש בטלפון: 046174809 (איריס / סופיה) בימים א-ד בין השעות 9:00 ל- 16:00.

חניה נגישה – 

לאחר תאום הגעה מראש, ניתן להחנות ברחבת החנייה בשינקין 68. כשמגיעים לשער, יש להתקשר לאחת מנשות הקשר, כפי שיתואם מראש, ונדאג לפתוח אותו. 

גישה לגלריה – 

לאחר החנייה, הגישה לגלריה הינה דרך מעלית מעבר הנמצאת ברחבת החנייה (קומה 0) איתה יורדים לקומה 2-  שם עוברים למעלית אחרת המובילה לגלריה שבקומה 0. 

שירותים נגישים –
ניתן להגיע לשירותים הממוקמים בקומה 1-, דרך מעלית הנמצאת בקומת הגלריה שבקומה 0.